Siatkówka

A jednak na Narodowym

Spekulacji na temat tego gdzie miałoby się odbyć oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn było w ostatnim czasie wiele. Mówiło się, iż to na ręce Wrocławia i tamtejszej Hali Stulecia, przypadnie ten zaszczyt, jednak wysuwano również kandydaturę Stadionu Narodowego.

Nie ulega wątpliwości, iż to właśnie warszawski obiekt jest lepiej przystosowany dla kibiców, jak również widzów, którzy zechceiliby uczestnicvzyć w tym wielkim przedsięwzięciu. Nie wątpliwie stadion może pomieścić o wiele większą liczę osób, a wręcz nawet nieporównywalną. Co za tym idzie, można sprzedaż większa ilośc biletów, a jak wiadomo to generuje większy zysk.

Jak podaje portal  siatkowka24.com

Operatorzy Narodowego zapewniają, że nie będzie problemów z przeciągiem w wyniku pozostawienia otwartych wejść na trybunach. Kłopot może być z zainstalowaniem słupków do siatki. – To wyższa inżynieria –  stwierdza Wojciech Czayka, dyrektor Ligi Światowej w Polsce. – Słupki przyspawano do metalowych płyt, które zostaną ułożone pod boiskiem. Działające na siatkę siły zostały policzone, wszystko opanowane – dodaje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s