Siatkówka

Zmiana daty meczu 12. kolejki siatkarskiej Plus Ligi – Lotos Trefl Gdańsk – Skra Bełchatów, 27 listopada godz. 19:00 Ergo Arena

Mecz z siedmiokrotnym mistrzem Polski będzie ostatnim spotkaniem LOTOSU Trefla w ERGO ARENIE w 2013 roku. Pojedynek przełożono z 28 grudnia na 27 listopada. Bilety w cenie od 15 złotych są już dostępne.

Początkowo spotkania 12. kolejki miały być rozegrane 28 grudnia, jednak na wniosek klubów, których zagraniczni zawodnicy zaangażowani będą w eliminacje siatkarskiego mundialu, przeniesiono je na 22 lutego 2014 roku. Wtedy jednak ERGO ARENA będzie już wyłączona z użytku i przygotowywana do lekkoatletycznych Mistrzostw Świata. Dlatego gdańskiemu klubowi zależało na przełożeniu terminu meczu z PGE Skrą.

Kluby i władze PlusLigi doszły do porozumienia i ostatecznie mecz LOTOSU Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów odbędzie się w środę, 27 listopada, o godzinie 19.00. Gdańszczanie w ERGO ARENIE rozegrają zatem dwa mecze w ciągu sześciu dni, bowiem już w najbliższy piątek, 22 listopada, o godzinie 18.00 żółto-czarni zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom – niedawnym pogromcą bełchatowian.

– Zależało nam, by mecz z PGE Skrą zagrać w ERGO ARENIE. Spotkania z tym rywalem są zawsze dla gdańskich kibiców siatkarskim świętem i teraz ponownie liczymy na wielotysięczną frekwencję. Szykuje nam się wspaniałe, zacięte widowisko, bowiem obie drużyny praktycznie sąsiadują ze sobą w tabeli, a w naszym zespole występuje pięciu reprezentantów Polski – powiedział Piotr Należyty, prezes LOTOSU Trefla.

Mecz z PGE Skrą Bełchatów jest meczem pierwszej kategorii cen biletów.

źródło:www.trefl.com.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s