Siatkówka

Piotr Gruszka w Tańcu z GwiazdamiTaniec z Gwiazdami to program, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać Przez wiele lat emitowany w prywatnej stacji TVN, na amerykańskiej licencji, zdobył wielu zwolenników, lecz przez liczność edycji, przyswożył sobie również wrogów. Z racji spadku oglądalności, (wszak to aż 13. edycji) stacja postanowiła zrezygnować z emitowania niedzielnego programu. W tym roku prawa do emisji tanecznego show wykupiła inna prywatna stacja, Polsat. Jak informuje dyrektor, pani Nina Terentiew show z udziałem gwiazd zobaczymy już w wiosennej ramówce stacji. Nie wiadomo jeszcze ilu pojawi się uczestników, jednak nastąpi zmiana emisji, gdyż zmagania uczestników będziemy mogli śledzić w piątkowe, a nie jak dotychczas, niedzielne, wieczory.


Nie wiele zmieni się co do formy samego programu. W jury zasiadać będzie czterech „specjalistów” w tym dwójka z poprzednich edycji, czyli Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz. W roli eksperta zobaczymy również

Michała Malitowskiego i jednego ze znanych aktorów, jednak jego nazwisko jest, na razie, objęte wielką tajemnicą.

Start programu zaplanowany jest na marzec bieżącego roku, w związku z czym domysłów na temat uczestników już nie brakuje. W mediach pojawia się coraz więcej spekulacji oraz potwierdzeń co do gwizd z programów telewizyjnych, muzyki, czy seriali. Do grona wałczących o złotką kulę dołączy… Piotr Gruszka, wielokrotny reprezentant polski w piłce siatkowej.

Przyznam szczerze, że moja przygoda z „Tańcem z Gwiazdami” zakończyła się na drugiej edycji programu, więc nie planowałam wznawiać mojego zainteresowania owym show, jednak ta informacja tak mnie zaskoczyła, iż z chęcią obejrzę kilka odcinków, chociażby z czystej ciekawości jak Piotr sobie radzi.

Sam zainteresowany nie potwierdził jeszcze swojego udziału, ale oczywiście jak to w internecie bywa, już spadła na niego lawina krytyki. Jak pisałam wcześniej, nie ukrywam zaskoczenia, jednak krytykowanie osobistych wyborów pewnych postaci, jest lekko przesadzone. Piotr Gruszka to wybitny siatkarz i wspaniały, elokwentny człowiek, który swoją postawią niejednokrotnie udowodnił swój intelekt. Nagle wszystkie dotychczasowe poczynania stają się niczym ponieważ Piotrek wystąpi w Tańcu z Gwiazdami, więc zapewne: stanie się celebrytą, sprzedał się, robi to tylko dla kasy i pod publikę… itp. Zaczyna się fala hejtu, gdzie tak naprawdę to jest tylko jego decyzja. Zakończył karierę siatkarską i może zajmować się czym tylko zechce. Nigdzie nie jest napisane, że musi być nauczycielem wychowania fizycznego, czy od razu trenerem drużyny siatkarskiej. Jeżeli faktycznie Piotrek przyjmie propozycję z Tańca z gwiazdami to albo mu kibicuj, a jeżeli ci się nie podoba, przełącz kanał, czym pozbawisz siebie, dodatkowej chwili frustracji.
P.s. Nie chodzi tutaj o obronę postawy Piotra Gruszki, czy jak w przypadku Michała Bąkieiwcz na prezydenta. Nie oceniam ich decyzji – odwołuje się tylko do powszechnego hejtu, nie tylko na tych osobach w nadmiernego poczucia w społeczeństwie, ze tylko anonimowy użytkownik wie wszystko najlepiej i jest uprawniony do :mówienia” innej osobie czy postąpiła dobrze, czy też nie. Wyrażanie opini, a mówienie o kimś ze jest frajerem, bo postąpiła tak czy inaczej – tu trzeba podkreślić z własny życiem to dwie różne kwestie.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s