Siatkówka

„Ustawka” na meczach siatkówki? – żenujące komentarze znawców

W środę zakończyły się mecze kolejnej kolejki Plus Ligi. Emocje zaczynają sięgać zenitu ponieważ wielkimi krokami zbliżamy się do play-offów. W tym momencie walka o każdy punkt jest bardzo istotna ponieważ równice w tabelki, u niektórych zespołów są naprawdę niewielkie. Jednym z par były zespoły AZS Politechniki Warszawskiej i Lotosu Trefl Gdańsk. W warszawskiej hali Ursynów siatkarze Lotosu mieli ostatnią szansę na to by utrzymać się w rywalizacji o dotarcie do fazy play- off. Szansę tą wykorzystali wygrywając z gospodarzami 3-2, jednak o tym czy będą grać dalej, w dużej mierze zadecydują inne zespoły, a konkretnie sobotni pojedynek między AZS Częstochową, a Tranferem Bydgoszcz.


Po wygranej siatkarzy z Pomorza, nie obyło się bez „fachowych komentarzy znawców polskiej siatkówki”, a w szczególności, jego zaplecza. Pojawiły się bowiem doniesienia jakoby zespoły „dogadały się” między sobą odnośnie wygranej Lotosu. Jako, że Politechnika Warszawska jednak zagra w play –offach i nikt im tego awansu już nie zabierze, snuto przypuszczenia, iż „oddali zwycięstwo Gdańsku, by ich trochę wspomóc.
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakim … kreatywnym trzeba być, aby wpaść na tak absurdalny pomysł. Nie posiadam też takiej wyobraźni, ale zazdroszczę jej tym, którzy to wymyślili. W naszym kraju normalnym jest, iż snuje się teorie spiskowe, ale nie sądziłam, że dotrą one również do sfery siatkarskiej. Po komentarzu Jakuba Bendaruka, trenera Politechniki Warszawskiej, który w sposób bardzo bezpośredni określa takich ludzi „bandą idiotów”, nie sposób się z nim nie zgodzić.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s