Siatkówka

Koszulki z "Orzełkiem" polskiej reprezentacji

Witam serdecznie,
od dłuższego czasu poważnie myślę o „stworzeniu” na zamówienie koszulki z naszym polskim orzełkiem. Dla mnie osobiście ma on dwa ważne znaczenia. 
Po pierwsze jestem dumna z tego, że mieszkam w tym kraju (pomimo wielu zawirowań politycznych, które cały czas mu towarzyszą).
Po drugie, jedną z moim życiowych pasji jest siatkówka, a jak wiadomo maskotką polskiej reprezentacji nie może być nikt inny jak własnie Nasz sympatyczny orzełek. Kolejnym znaczeniem jest również jego baaaardzoo pozytywne nastawienie (zupełnie jak u mnie :P) na meczach i zawsze będzie mi się kojarzył z „wejściem”, „choreografią” i „I feel good” przed każdym meczem (jeżeli ktokolwiek z Was był na choć jednym meczu reprezentacji Polski wie o czym piszę).

Dlatego pomyślałam, że nie tylko ja mogę na tym skorzystać. Skoro i tak będę ją zamawiać to dla Ciebie również mogę taką zamówić. Nie wiem jaki będzie koszt ale myślę, że od 10-30 zł. Wiadomo, że im większe zamówienie zrobię tym mniejszy koszt produkcji. Dlatego, jeżeli tylko masz ochotę i życzenie pisz proszę w komentarzach, na maila podanego w kontakcie, bądź w komentarzach na Fb. Zapytaj znajomych, może też będą chcieli skorzystać 😛 

Na ewentualne pytania i „wolę zamówień” oraz ilości czekam do 25 stycznia do 24:00.Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s