Lifestyle

Konferencja „Efektywne przywództwo”


W piątek 30.01.2015 w Warszawie odbyła się konferencja z udziałem największych mówców motywacyjnych, trenerów, coachów i prezesów firm. 12 prelegentów podczas swoich półgodzinnych wystąpień przedstawiali swoje wizje przywództwa. Wśród nich takie nazwiska jak: gen. Roman Polko, Rafał Brzoska, Mateusz Grzesiak, Robert Krool i Robert Cialdini.
Konferencja była sprawnie zorganizowana, a pomysł zgromadzenia wielu ciekawych i wybitnych nazwisk, spowodował że każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż mógł swoje oczekiwania odnieść do co najmniej trzech mowców.

Na mnie największe wrażenie zrobił Jakub B. Bączek (może dlatego, że ocenie jest jednym z moich ulubionych mówców, z racji bardzo pozytywnego podejścia do życia) oraz Mateusz Grzesiak. Niczego również nie ujmuje Robertowi Kroolowi, który swoją ogromną wiedze na temat mediacji
i przywództwa przedstawił w sposób jak najbardziej rozumiały. Ogromne podziękowanie kieruje również w kierunku Roberta Brzoski, który na przykładzie swojej firmy InPost podtrawił wytłumaczyć słuchaczom jak postają innowacyjne wizje sięgające całej Europy a nawet świata.


Polecam serdecznie tego typu szkolenia ponieważ dzięki nim otwieramy się na innych i przede wszystkich poznajemy nowych ludzi, którzy być może kiedyś byli w takim miejscu jak Ty natomiast mieli na tyle siły w sobie, że postanowili podjąć decyzję, która często mieniła całe ich życie na lepsze. efektywne przywództwo


PRZYSZŁOŚĆ ZALEŻY OD TEGO CO ROBISZ DZISIAJ


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s