Recenzje

Guru Kultu…ry – Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak to mówca motywacyjny, coach, założyciel firmy MentalWay. Regularnie mam okazję widywać go na prowadzonych przez niego eventach. Ogromne show, połączone z  dawką dobitnie przekazanej wiedzy, to jedna z cech charakteryzujących autora „Guru Kultu…ry”. Zacznijmy od tytułu, bardzo przewrotny. Ktoś kto bierze wszystko dosłownie stwierdzi, że to poradnik o tym, jak założyć własną sektę, lub jak w jeszcze lepszy sposób manipulować ludźmi. Prawda jest taka, ze to po prostu zbiór cech, które powinien mieć każdy przywódca, planujący odnieść sukces na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej.
Osobiste wyznania z życia Wawrzyniaka utwierdzają czytelnika  w przekonaniu, że doskonale wie o czym pisze, ponieważ sam to przetestował, zastosował w swoim życiu i naprawdę otacza się takimi ludźmi, o jakich piszę w rozdziale dream team. W tej pozycji nie odnajdziesz górnolotnych sformułowań, medycznych określeń czy pojedynczych wyrazów, których znaczenie musisz sprawdzić w słowiku. Wszystko jest napisane bardzo prostym, zwięzłym językiem, czasem również w dobitny, wulgarny sposób.

 

Osoba, która do tej pory nie słyszała o tym mówcy i nie widziała go w akcji, z tejże książki dowie się wielu ciekawych rzeczy, a`propo psychologii ludzkiej, nawiązywania relacji, prowadzenia biznesów w oparciu o najbliższych współpracowników. Dla mnie jest to zbiór prawd, które słyszę od Michała już od dobrych kilu lat dlatego nie traktuje jej jak poradnik, tylko jak przelanie na papier tego w jaki sposób ten człowiek żyje.

Podsumowując: „BĄDŹ NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE”
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s