Siatkówka

Bartek Kurek: To nie jest reprezentacja mistrzów świata

Wczoraj podczas meczu z Francją to nasi rywale okazali się lepsi. Po meczu Bartek Kurek udzielił bardzo króótkiego wywiadu, w którym podsumował grę swoich kolegów na boisku.

‚Daliśmy z siebie wszytsko. To było wszytsko na co było Nas stać. Myślę, ze mecz mógł się podobać przez pierwsze dwa sety, później Francuzi zagrali zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję, ze jutro z nową energią z lepszym nastawieniem wyjdziemy znowu na boisko. Musimy wyjść i zagrać dobrą siatkówkę.

Na pytanie dziennikarza, czy wyobrażasz sobie Igrzyska w Rio bez mistrzów świata, Bartek bardzo konkretnie odpowiedział:

Drużyna Mistrzów Świata już nie istnieje. Było tam paru zawodników, którzy stanowili o jej sile, grali pierwsze sprzypce. To nie jest reprezentacja mistzrów świata, to jest drużyna, która potrafi grać dobrze, ale do tej, która grała w Polsce w 2014 roku myślę, ze jeszcze trochę Nam brakuje”. źródło: onest.sport.pl

Biorąc pod uwagę, iż w obecnej reprezentacji Polski nadal grają tacy zawodnicy jak: Paweł Zatorski, Michał Kubiak, Mateusz Mika czy Fabian Drzyzga, mogą poczuć się trochę urażeni słowami swojego kolegi z drużyny. Faktem jest, że w poprzedniej drużynie jeszcze przez jakiś czas ciężko będzie zapomnieć o takich nazwiskach jak Paweł Zagumny, Michał Winiarski czy Mariusz Wlazły, ale wiadomym było, że panowie nie będą grać do końca życia, bo jednak zdrowie jest nawiażniejsze, jednka czy warto aż tak dobitnie podkreslać różnice?

Zgadzacie się ze słowami Bartosza Kurka?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s