Recenzje

„Braterstwo krwi” – Agnieszka Lingas-Łoniewska

„Braterstwo krwi” to drugi tom powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, w której historia skupia się głównie na postaci Łukasza Borowskiego, czyli mężczyzny, który był winny większości nieszczęść swojego brata i jego ukochanej. Kiedy wydaje się, że przeszłość odeszła w niepamięć, ona wraca w najmniej oczekiwanym momencie. Wówczas dwaj bracia muszą znów połączyć swoje siły, by chronić najbliższych.

Wydawać by się mogła, że Łukasz odarty jest z jakichkolwiek uczuć, jednak niewinne spotkanie Magdy na zawsze odmieni jego życie? Czy będzie potrafił ochronić swoją ukochaną? Czy on w ogóle jest zdolny do miłości? Na te pytania na pewno znajdziecie odpowiedź w tej książce, ale to nie wszystko. Autorka w bardzo inteligentny sposób pokazuje czytelnikom, jak ciężko jest uwolnić się od błędów popełnionych w przeszłości i jak dużą cenę musimy za to zapłacić.

Chociaż pomysł na fabułę jest bardzo dobry, to wykonanie od dobrego już zdecydowanie odstaje. Sposób w jaki autorka piszę, jest w kilku częściach dla mnie po prostu nie do przyjęcia. Dodatkowo watek romantyczny jest tak bardzo romantyczny, że aż przesłodki. Część rozdziałów trzeba czytać popijając czarną jak smoła kawę, bez dodatku cukru ponieważ w tej powieści jest wystarczająco dużo.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s