Lifestyle

Wiadomości niczym z Kinga

Rzadko oglądam telewizję. Zdecydowanie częściej siedzę w Internecie, ale to nie znaczy, że wiadomości z kraju i świata są mi obce. Dwa dni temu pracując w domu, przy wyjątkowo włączonym telewizorze do moich uszu dostała się pewna szokująca wiadomość o śmierci 4-letniej dziewczynki, którą matka przyniosła martwą do szpitala.

Ku..wa mać! Jak w ogóle można taką osobę nazwać matką? Jeszcze przed lekarzem pogotowania utrzymywała wersję, że dziecko spadło z huśtawki, a w rzeczywistości było maltretowane przez gościa mieszkającego w ich domu ip przez matkę pewnie też.  Celowo nie odnosiłam się do tej sytuacji od razu ponieważ chciałam poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. Okazuje się jednak, że prokuratura postawiła tej kobiecie zarzuty, za które grozi jej tylko 5 lat więzienia!

W takich momentach cieszę się, że jednak nie dostałam się na prawo, które przez wiele lat było moim marzeniem. Miałam już nawet wybraną specjalizacje – oczywiście prawo karne. Teraz jednak kiedy słyszę takie przypadki, cieszę się, że jednak poszłam inną drogą. Żałuję, że po 89 roku zniesiono w naszym kraju karę śmierci.

W głowie mi się nie mieści jakim trzeba być człowiekiem (choć to za dużo powiedziane) by doprowadzić do takiego stanu żywą istotę, która nawet nie umie się bronić, bo nie wie jak. Kobieta ma już jedno dziecko, do którego została pozbawiona praw, a obecnie jest w kolejnej ciąży.

W związku z powyższym żądam, by moje tysiąc złotych, które średnio co miesiąc zabiera mi państwo z tytułu rożnych podatków, przeznaczać na domy samotnej matki, domy dziecka, hospicjum, ale nie na 500+, bo jeszcze okaże się, że dokładam się takim ludziom do tego by zamiast zapewnić dzieciom godne życie, zgotują im istne piekło na ziemi lub co gorsza ich go pozbawiają.

Wiem, wiem… mój apel nic nie da… Niestety 😦

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s