Lifestyle · Motywuj

Serce i rozum, czyli nielogiczna miłość

tic-tac-toe-1777880_1920

Zbliża się bardzo ważny i wyjątkowy okres w życiu każdego z Nas. Powinniśmy go spędzać w gronie rodziny i osób najbliższych naszemu sercu. Niestety często zdarza się tak, że mimo całej tej pięknej atmosfery przepełnionej miłością i bliskością, ludzi czują się samotni. Brakuje im mężczyzny/kobiety, przy której mogliby w pełni cieszyć się tym wszystkim.

Zdrady, kłamstwa, rozstania, złamane serca, czyli w dużej mierze coś przez co przechodziło większość Polaków (tej drugiej większości zdecydowanie tego nie życzę). W związku z tym dziś chciałabym się skupić właśnie na tej grupie osób. Jeżeli chodzi o miłość, szczególnie tą nieszczęśliwą rozum często mówi odpuść nie warto, ale serce ma swój rozum i nagle okazuje się, że mimo bólu nie potrafimy zapomnieć i zostawić swojej przeszłości. Mnóstwo zjedzonej czekolady, obejrzane wszystkie komedie romantyczne, hetrolitry wypitego wina, ale i w takich przedświątecznych momentach dopadają Nas melancholijne klimaty.

Wiesz, że nie warto rozpamiętywać przeszłości, wiesz, że każde wspomnienie boli, że to co Cię spotkało przywołuje negatywne wspomnienia, a mimo wszystko nadal popadasz w stany depresyjne.

Pisząc w sposób bezpośredni, nie sugeruje, że w tej chwili tak się, drogi Czytelniku, czujesz jednak w trosce o takie osoby zastanawiam się jakie są lub były Wasze metody na depresyjne momenty życia, takie jak np. utrata bądź rozstanie z najbliższą osobą? Macie jakieś skuteczne sposoby na to by sobie z tym wszystkim radzić? Podzielcie się nimi w komentarzach. Być może wspólnie uda Nam się komuś pomóc, czasem pomaga samo podzielenie się problemem…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s