Lifestyle

Co ma kogut do nowego roku?

depositphotos_129656328-stock-illustration-fire-rooster-symbol-2017-chinese

Już za moment, już za chwilę, przywitamy Nowy Rok. Oczywiście wcześniej będziemy celebrować ten wieczór na szampańskiej imprezie w gronie najbliższych. Potem będzie leczenie kaca, a gdy już wszyscy dojdą do siebie, zaczną się postanowienia noworoczne i wyznaczanie sobie celów na przyszły rok.  O wyznaczaniu celów i postanowieniach, napisze trochę później, a teraz skupmy się na … Roku Koguta.


Serio, nie żartuję. W myśl zasady, że do nowego roku trzeba się jakoś przygotować zaczęła szukać w Internecie różnych informacji na ten temat i jak to w Internecie, można spotkać wiele ciekawostek. Jedną z nich jest kwestia ezoteryki, która twierdzi, iż nadchodzący rok 2017, będzie rokiem koguta. Myślę sobie, ciekawa sprawa, posłucham dalej. I oto czego się dowiedziałam.

Rozpoczyna się 28 stycznia 2017 roku i trwa do 15 lutego 2018. Generalnie to będzie bardzo dobry rok, ale tylko dla tych osób, które doskonale wiedza czego chcą od życia dlatego, że naturą koguta jest zdecydowanie i ciężka praca. Kogut to urodzony lider i przywódca, więc nie ma w jego otoczeniu miejsca, na jednostki słabsze. Istotne jest to, że to będzie rok szczerości i  prawdomówności, w związku  z czym jeżeli drogi człowieku, w nadchodzącym roku, planujesz kłamać i kręcić to nie skończy się dla Ciebie dobrze, bowiem wszystko co sztuczne zacznie wychodzić na wierzch. To będzie rok ogromnych zmian, ale co ważne, na lepsze. Nadchodzące dwanaście miesięcy będzie oparte na szczęściu i samych sukcesach, ale za nich do nich dojdzie, czeka nas wszystkich sporo ciężkiej pracy.

Oczywiście to wszystko co tutaj napisałam jest zrobione z lekkim przymrużeniem oka, jednak z tą końcówką przesłań się w zupełności zgadzam. Nikt z Nas nie osiągnie sukcesu tylko w niego wierząc, to nie wystarczy. Sukces i szczęście, to nie marzenie, to cel, który osiąga się tylko ciężką pracą i wytrwałością. Tego Wam wszystkim życzę w tym nadchodzącym roku, nawet jeżeli będzie przebiegał pod patronatem koguta 🙂

chiski-rok-kogut-czerwony-kogut-symbol-nowy-rok-rka-rysujca-ilustracja-dla-kalendarza-kartka-z-pozdrowieniami-75598208

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s